Hakkımızda

Naturel Diyet Ürünleri olarak 2004 yılından bu yana sağlıklı zayıflama ve kozmetik alanında dünyadaki tüm gelişmeleri ve en son yenilikleri sizler için yakından takip etmekteyiz.. 


Sizler ile buluşturulmadan önce uzman kadromuz tarafından fizibilite çalışmaları yapılan ürünler Avrupa ve Amerika'daki en etkili klinik laboratuvarlarda tetkikleri yapıldıktan sonra Türkiye'de Sağlık Bakanlığı'nın onayı ile hizmetinize sunulmaktadır..
En kaliteli ürünü en uygun fiyatta sizlere sunmak gayretinde olan kuruluşumuz distribütörlüğünü ve dağıtımını yaptığı ürünlerin, kullanım öncesi uzman operatör tarafından bilgilendirme, kullanım sürecinde ise yaptığı danışmanlık hizmeti ile olası kullanım hatalarını ortadan kaldırarak en iyi sonucu almanızı sağlamaktadır. Gerek web sayfamızdaki müşteri online servisimiz gerekse de danışmanlık irtibat telefonlarımız ürün kullanım boyunca sizlere en iyi hizmeti verme azmindedir..
Bugüne kadar 130 bin üzerinde kullanıcısı olan diyetmax düzenli kullanımda %95 mükemmel başarı oranı ile yeni web sitesinde sizlere en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktadır,

Bir aile gibi kaynaştığımız siz değerli müşterilerimizin güvenine layık olmayı en büyük gaye saymış olan bizler, almış oldugunuz her ürün ile yanınızda olmayı asli görevimiz sayıyoruz.
Diyetmax 11. yılında sizlere hizmet vermenin gurur ve mutluluğunu yaşamakta...

uyarı
sipariş ver
^ Yukarı Çık